BENDROSIOS NUOSTATOS
Ši privatumo politika (toliau – Privatumo politika) skirta informuoti, kokius duomenis ūkininkas Edmundas Henrikas Jastramskas (toliau – Pardavėjas), renka internetinėje svetainėje www.ekologinis.lt (toliau – Internetinė parduotuvė.), kur ir kokiais tiksliais surinkti duomenys yra naudojami.
Klientas susipažįsta ir išreiškia savo sutikimą laikytis Privatumo politikos, kai jis apsilanko Internetinėje parduotuvėje.
Tvarkydamas asmens duomenis, Pardavėjas laikosi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, nuo 2018m. gegužės 25d. – Bendrojo duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 (toliau – BDAR) ir kitų tiesiogiai taikomų teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą.

ASMENS DUOMENYS
Asmens duomenys  - kliento vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, pristatymo adresas, IP adresas, atsiskaitymo duomenys (banko sąskaitos numeris, atsiskaitymo būdas ir pan.), pirkimo istorija, PVM sąskaitos faktūros rekvizitai, informacija apie nepavykusius mokėjimus, naršymo istorija Internetinėje parduotuvėje bei kita su sutarties sudarymu ir vykdymu susijusi informacija.

DUOMENŲ TVARKYMO TIKSLAI BEI SAUGOJIMO TERMINAI
Kliento asmens duomenys renkami šiais tikslais:
Registracijos tikslais – vardas, pavardė, el. pašto adresas. Šie duomenys yra saugomi 5 metus nuo paskutinio Jūsų pirkinio mūsų Internetinėje parduotuvėje.
Sutarties sudarymo ir vykdymo tikslais – vardas, pavardė, el. pašto adresas, mobilusis telefono numeris, prekės pristatymo adresas, prekės/paslaugos apmokėjimo duomenys (banko sąskaitos Nr., apmokėjimo būdas ir pan.), pirkimo istorija (įsigytos prekės, kaina ir pan.), kita su sutarties sudarymu ir vykdymu susijusi informacija. Šie asmens duomenys yra tvarkomi ir saugomi 5 metus nuo paskutinio pirkinio Internetinėje parduotuvėje..
Tiesioginės rinkodaros tikslais – vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris bei informacija apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus ir naudojimąsi Interneto svetaine, įskaitant Jūsų IP adresą, prisijungimo prie Internetinės parduotuvės laiką ir datą. Tiesioginės rinkodaros tikslu Paslaugų teikėjas tvarko Jūsų duomenis siekiant susisiekti su Jumis bei pranešti apie naujienas ir kitą informaciją apie Paslaugų teikėjo siūlomas prekes ir (ar) pasiūlymus ir pan., siųsdamas Jums pranešimus el. paštu. Kiekvieną kartą siunčiant tiesioginės rinkodaros pranešimą Jums bus suteikiama galimybė atsisakyti tiesioginės rinkodaros pranešimų, pranešant apie tai nurodytu el. paštu ar kitais būdais, nurodytais šioje privatumo politikoje. Domenys tvarkomi 5 metus nuo paskutinių aktyvių veiksmų atliktų Internetinėje parduotuvėje (prisijungimo, registracijos ir (ar) kt. aktyvių veiksmų).

SLAPUKAI
Kas yra slapukas ir koks jo tikslas?
Slapukas (angl. Cookie) yra tekstinė informacija, kurią serveris siunčia į naršyklę, ir kuri yra saugoma Jūsų naršyklėje. Ši informacija yra siunčiama į serverį kiekvieną kartą, kai naršyklė prašo atidaryti internetinį puslapį. Tai leidžia serveriui prisiminti naršyklės nustatymus ar stebėti interneto naršyklės apsilankymus.
Slapukai suteikia galimybę Internetinei parduotuvei veikti efektyviau, be to, teikti informaciją Internetinės parduotuvės administratoriams statistikos ar reklamos tikslais. Tai gali būti naudojama, siekiant individualizuoti judėjimo mūsų parduotuvėje patirtį prisimenant jus (pavyzdžiui atpažįstant Jūsų prisijungimą prie paskyros, nerodyti neaktualių reklaminių pasiūlymų ir t.t.).
Naudojame šių rūšių Slapukus:
Būtinus slapukus, kurie reikalingi, kad Internetinė parduotuvė galėtų tinkamai funkcionuoti.
Seanso slapukus, kurie leidžia atpažinti Vartotoją per vieną apsilankymą, kad visi puslapio pakeitimai ar parinktys būtų įsimenami keliaujant iš vieno puslapio į kitą. Šie slapukai leidžia greitai ir lengvai eiti per daugybę puslapių, kad kaskart apsilankius naujoje vietoje nereikėtų iš naujo apdoroti informacijos. Seanso slapukai yra laikini ir ištrinami vos tik užveriama naršyklė ar atsijungiama nuo Internetinės parduotuvės.
Funkcinius slapukus, kurie nustatytą laikotarpį išlieka Vartotojo kompiuteryje pasibaigus naršymo seansui, todėl gali užfiksuoti tam tikras Vartotojų parinktis arba veiksmus, kai Internetinė parduotuvė aplankoma dar kartą.
Tikslinius slapukus, kuriuos naudoja kitos organizacijos per Internetinę parduotuvę. Naudojami „Google Analytics" slapukai, skirti lankomumui analizuoti. „Google Analytics" anonimiškai renka informaciją apie lankytojų skaičių, vietą, iš kurios buvo naudojamasi, ir kokios Internetinio puslapio dalys buvo naršomos lankytojų.
Kaip aš galiu ištrinti/išjungti slapukus?
Daugumoje naršyklių per nustatymus galima išjungti slapukus. Nepaisant to, mes primename jums, kad išjungus navigacijos arba funkcinius slapukus gali turėti įtakos tinklalapio veikimui ir/arba apriboti mūsų galimas suteikti paslaugas. Žemiau pagal naršykles yra nurodymai, kurių pagalba galite valdyti slapukus: Firefox, Chrome, Internet Explorer, Safari
Daugiau informacijos apie slapukus ir jų valdymą sužinoti galite tinklalapyje youronlinechoices.com/lt/. Norėdami išjungti analitinius slapukus ir užkirsti kelią Google Analytics platformai rinkti duomenis apie Jūsų naršymą, galite įsidiegti papildomą naršyklės įskiepį: tools.google.com/dlpage/gaoptout

DUOMENŲ GAVĖJAI
Informaciją apie tam tikrus Jūsų duomenis mes galime atskleisti savo darbuotojams, jeigu jie reikalingi kad Jums tinkamai suteikti paslaugą, pvz., su prekių pirkimu susijusias finansines operacijas interneto svetainėje gali tvarkyti mūsų mokėjimo paslaugų teikėjai, specifinėms paslaugoms teikti Jūsų asmens duomenis galime perduoti kitiems paslaugų teikėjams, pavyzdžiui, interneto svetainės prieglobos paslaugų teikėjams, kurjerių tarnyboms, serverių ir jų techninės priežiūros paslaugų teikėjams, el. pašto paslaugų teikėjams ir pan.
Mes neteikiame Jūsų asmens duomenų jokioms trečiosioms šalims, tačiau galime atskleisti informaciją apie Jus jei tai padaryti mus įpareigoja įstatymas, siekiant apginti savo teises ar interesus (įskaitant Jūsų duomenų pateikimą tretiesiems asmenims, siekiant išieškoti Jūsų įsiskolinimus mums).

PIRKĖJO TEISĖS
Pateikti rašytinį prašymą mums suteikti Jums informaciją, ar su Jumis susiję duomenys yra tvarkomi, o jei tokie duomenys yra tvarkomi,
Susipažinti su savo asmens duomenimis ir šia informacija:
duomenų tvarkymo tikslai;
atitinkamų asmens duomenų kategorijos;
duomenų gavėjai arba duomenų gavėjų kategorijos, kuriems buvo arba bus atskleisti Jūsų asmens duomenys;
kai įmanoma, numatomas asmens duomenų saugojimo laikotarpis arba, jei neįmanoma, kriterijai, taikomi tam laikotarpiui nustatyti;
Reikalauti ištaisyti netikslius ar papildyti su Jumis susijusius asmens duomenis;
Reikalauti, kad mes ištrintumėme Jūsų asmens duomenis.
Atšaukti sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis, kai asmens duomenys yra tvarkomi išimtinai Jūsų sutikimo pagrindu;
Pateikti mums arba Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai skundą, jei manote, kad Jūsų, kaip asmens duomenų subjekto, teisės yra ir (ar) gali būti pažeistos.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ INTERNETO SVETAINĖS
Mūsų Interneto svetainėje gali atsirasti nuorodų į kitas interneto svetaines. Už trečiųjų šalių tinklalapiuose įgyvendinamą privatumo politiką mes nesame atsakingi.

KLIENTO ATSAKOMYBĖ
Klientas atsakingas už mums pateiktų duomenų tikslumą ir teisingumą. Jeigu pasikeičia pateikti duomenys, Klientas privalo mus apie tai informuoti, pakeisdamas atitinkamus duomenis registracijos formoje ar, jeigu duomenys nėra nurodyti registracijos formoje, informuodamas apie tai mus elektroniniu paštu. Mes neprisiimame atsakomybės už nuostolius, atsiradusius dėl neteisingai ar neišsamiai nurodytų asmens duomenų.

PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI
Mes galime bet kada atnaujinti ar pakeisti šią Privatumo politiką. Tokia atnaujinta ar pakeista Privatumo politika įsigalios nuo jos paskelbimo mūsų Internetinėje parduotuvėje.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA
Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su šios Privatumo politikos sąlygomis, prašome su mumis susisiekti, žemiau nurodytais kontaktais:

Edmundo Henriko Jastramsko ūkis
Šventežerio g.44, Šventežerio k., Lazdijų r.
El. p. info@ekologinis.lt
Tel.nr.+37060031488

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password