- Apmokėjau užsakymą prieš 10 dienų, negavau prekės.
Tikriausiai užsisakėte aliejų, kurį gaminame kas dvi savaites. Tiksli išsiuntimo data rašoma prekės aprašyme. Jeigu nenorite ilgiau laukti, parašykite, atšauksime užsakymą ir grąžinsime sumokėtus pinigus.

- Kodėl rašo pristatymo kainą, nors aš noriu pasirinkti nemokamą atsiėmimą?
Kai pasirinksite pristatymo būdą, pristatymo kaina automatiškai pasikeis.

- Pasirinkau mokėjimą pavedimu, negavau sąskaitos.
Patikrinkite el.pašte SPAM sritį. Užsiregistravę mūsų parduotuvėje turėjote gauti pasveikinimo laišką, o pasirinkus apmokėjimą pavedimu - sąskaitą. Jeigu negavote nei vieno laiško, gali būti, kad netiksliai nurodėte el.pašto adresą. Patikrinti galite prisijungę prie savo paskyros mūsų parduotuvėje. Ir parašykite mums žinutę, pakartosime sąskaitos siuntimą.

- Nepasikeitė užsakymo būsena, nors apmokėjau prieš dvi dienas.
Jeigu pasirinkote apmokėjimą pavedimu, užtrunkame ilgiau kol sutikriname mokėjimus, todėl neskubame pakeisti užsakymo statuso. Tačiau, jeigu į savo el.paštą jau gavote užsakymo patvirtinimą ir sąskaitą su raginimu apmokėti, galite būti tikri, kad mes Jūsų užsakymą jau vykdome. Mokėjimus sutikriname dažniausiai paskutinę minutę prieš išsiunčiant. 

- Kas įeina į siuntimo kainą? 
Šiame puslapyje gaminiai pateikiami ūkio kainomis. Tokiomis kainomis galėtumėte įsigyti produktus atvykę pas mus į ūkį. Transportavimo kaina neįsikaičiota, todėl užsakant su siuntimu taikomas siuntimo mokestis. Į šį mokestį įskaičiuotos kurjerių paslaugos, pakavimas ir pakavimo medžiagos (skirtos apsaugoti stiklinius butelius nuo sudužimo ir palaikyti vėsesnę temperatūrą siuntinyje). 

- Siuntinyje radau buteliuką su vandeniu?
Jeigu užsakėte linų ar kanapių aliejaus (ypač šiltuoju metų laiku), gali būti, kad įdėjome sušaldyto į ledą vandens buteliuką. Taip stengiamės palaikyti kuo žemesnę temperatūrą siuntinyje. Išpilkite vandenį ir išmeskite buteliuką į plastiko konteinerį.

- Kaip galiu užsakyti kartu ir Agnės malūno produktų?
Pirmiausia užsisakykite Agnės produktų kaimasveza.lt. Tada užsisakykite mūsų puslapyje ekologinis.lt ir pasirinkite pristatymo būdą "Atsiųsti kartu su kaimasveza.lt". Tačiau mūsų produktų Agnės siuntinyje negali būti daugiau negu 5 kg. Įvertinkite tai formuodami užsakymą arba pasirinkite kitą pristatymo būdą.

- Ar siunčiate į užsienį?
Patys siuntimo į užsienį neorganizuojame. Tačiau, jeigu turite galimybę tuo pasirūpinti patys, mielai paruošime siuntinį. Dėl tokio siuntinio suformavimo, kreipkitės info@ekologinis.lt

- Ar aliejus gausiu šviežiai spaustus?
Linų ir kanapių aliejų spaudžiame tik užsakytą kiekį kas dvi savaites. Išsiunčiame per dvi dienas nuo pagaminimo. Atkreipkite dėmesį, tiksli išsiuntimo data rašoma produkto aprašyme. Jeigu Jūsų užsakymo krepšelyje yra linų ar kanapių aliejus, gali tekti palaukti užsakymo iki dviejų savaičių.
Saulėgrąžų ir rapsų aliejų stengiamės turėti nuolat ir išsiunčiame kitą darbo dieną po užsakymo.

- Kur yra Jūsų parduotuvė?
Mūsų parduotuvė yra tik internete. Fizinės parduotuvės neturime, tačiau mūsų produktų galite rasti kai kuriose šauniose krautuvėlėse. Jos nurodytos skiltyje "Prekybos vietos". Produktus pasiimti galite ir atvykę į mūsų ūkį, tačiau užsisakykite iš anksto. Paruošime užsakymą ir Jūsų lauksime.

- Kiek galioja aliejus atidarius butelį?
Mūsų aliejaus vartojimo terminas nesikeičia atidarius ar neatidarius.
Vartojimo terminą suteikiame nuo pagaminimo datos:
Saulėgrąžų ir rapsų aliejui - 6 mėn.
Kanapių aliejui - 4 mėn.
Linų sėmenų aliejui - 1 mėn.
Būtina mūsų aliejų laikyti šaldytuve.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password