VASAROS ASORTIMENTE...

On:

Ar jaučiat jau, kad vasara atėjo?

Saulė vis labiau kaitina orą, o mes lėtinam aliejinės tempus. Turime ūkyje  susikaupusių kitų darbų... ir šiek tiek svajojam apie (bent mažytes) atostogas.

Netrukus pradėsime imti medų. Jeigu turėsime perteklių, būtinai pasidalinsime su Jumis. Sekite nujienas mūsų Facebooke ir Instagrame.

Linų, kanapių ir saulėgrąžų aliejus jau pabaigėm. Pradėsim gaminti tada, kai turėsim aruoduose paruoštas naujo derliaus sėklas. Planuojame, kad tai bus spalio pradžioje.

Tačiau ir dabar tuščiomis nesėdim. Pas mus visą vasarą dar galėsite įsigyti fantastiško RAPSŲ aliejaus. Kadangi pernai užauginom nemažą šių sėklų derlių, tai ir aliejaus šiuo metu dar turime. O jo puiki kokybė mus džiugina iki dangaus!

RAPSŲ ALIEJUS idealus prasidėjusiam piknikų sezonui. Tiks gaminant marinatus griliaus patiekalams, kepant blynus, verdant sriubas, košes ar troškinius. Puikus pašlakstyti ant salotų ar pagardinti kitus šaltuosius patiekalus. Malonaus švelnaus skonio.

Natūralus, ekologiškas ir palankus sveikatai. Užauginta ir pagaminta mūsų ūkyje, nenaudojant jokių sintetinių ar cheminių medžiagų.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password