GERO MAISTO VIETOS

On:

Mes žinome, nes ten maistas gaminamas naudojant mūsų aliejų.

Pirmieji dėl aliejaus savo patiekalams į mus kreipėsi PICOS BARAS iš Marijampolės. Negalėjome patikėti kol patys neparagavome. Nuostabaus skonio picos gaminamos iš vietinių gamintojų tiekiamų ingredientų. Miltai, sūriai, daržovės ir pagardai....
O picos patiems įvairiausiems skoniams - ir su sūriu, ir su mėsa, ir veganiškos, ir su pilno grūdo spelta miltais, ir net su smidrais!
Picos pagrindo gamyboje naudojamas mūsų aliejus.

Taip, pasirodo, pica gali būti sveikatai palankesnė!

Būtinai užsukite paragauti, tikrai verta.
PICOS BARO Facebook puslapis ČIA

Ir visai neseniai užmezgėme gražią pažintį su Vilniuje įsikūrusiu restoranu "Fabrikėlis". Tai kartu ir kūrybinės maisto dirbtuvės.
Mums didelis įvertinimas kai restorano šefas patiekalams renkasi naudoti mūsų aliejų. Reiškia, toje vietoje vertinami vietiniai, ekologiški, tvarūs produktai ir prioritetu laikoma KOKYBĖ.
Čia mielieji, jau ne šiaip sau pavalgymas, tai - KULTŪRA! 

FABRIKĖLIO Facebook puslapis ČIA

Kviečiame palaikyti KOKYBIŠKO maisto kultūros puoselėtojus. Užsukite paskanauti picų į PICOS BARĄ (Marijampolėje) ir apsilankykite restorane "Fabrikėlis" (Vilniuje). 
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password