1L PET VĖL PREKYBOJE

On:

Sulaukėme nemažai prašymų grąžinti į prekybą 1L talpos PET butelius. Palengva ketiname atsisakyti plastikinių pakuočių savo gamyboje. Tačiau tai ne taip paprasta padaryti, kaip atrodė iš pradžių.

Ilgamečiai mūsų aliejaus valgytojai žino, kad mes aliejaus plastike nelaikome, išpilstome prieš parduodant. Dažnai renkasi plastikinę pakuotę, ir įsigiję, aliejų persipila į savo namuose turimą stiklinę tarą. Todėl jautėme, kad nesąžininga būtų atimti šią galimybę iš mūsų ūkio bičiulių.

Tiesa, 1L PET buteliukas sugrįžo gerokai suapvalėjęs (kaip po gerų atostogų). Tai nutiko dėl labai paprastos priežasties – mums įprastos formos nėra prekyboje. Jau negamina.

Visgi visada labai džiaugiamės kai renkatės stiklinę pakuotę. 

Kaip minėjome, aliejus išpilstome prieš parduodant. Skiriasi tik išfasavimas, o produktas yra tas pats, tokios pačios kokybės.

Visos mūsų pakuotės yra perdirbamos.

Jau daug metų esame sudarę sutartį su Žaliuoju Tašku. Mokame mokesčius už mūsų gamyboje naudojamų plastikinių, stiklinių ir kitų pakuočių perdirbimą.

...

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password