SAULĖGRĄŽŲ - IŠPARDUOTAS

Ir štai, kaip ir kasmet, atėjo laikas pranešti, kad saulėgrąžų aliejaus jau neturime. Spausime rudenį, kai nukulsime ir paruošime naują sėklų derlių. 

Džiaugiamės, kad Jums patinka mūsų saulėgrąžų aliejai ir, kad iššluojat mūsų rezervus per kelis mėnesius. Todėl nuo spalio mėn. startuosime vėl su šviežutėliu saulėgrąžų aliejumi.

Šiuo metu aktyviai ruošiamės sėjai ir tikimės, kad šiemet saulėgrąžos derės puikiai. 

Planuojame vėl sėti dviejų rūšių sėklas - paprastas ir oleinines. Jeigu viskas pavyks kaip planuojame, rudenį galėsime pasiūlyti dviejų rūšių aliejaus. Vieną tinkantį šaltiesiems patiekalams, o kitą - universalų - ir šaltiesiems ir kepimui.

Jeigu šiuo metu ieškote tokio universalaus aliejaus, kuris tiktų ir šaltiesiems patiekalams ir kepimui, kviečiame išbandyti mūsų rapsų aliejų. Šaltai spaustas nerafinuotas. Puikiai tinka pagardinti salotas ir trumpai pakepti.
Jis išspaustas taip pat iš mūsų užsaugintų ekologiškų rapsų. Pernai turėjome gausų rapsų derlių, todėl ir aliejaus dar šiek tiek turime. 

Ačiū, kad mėgstate mūsų aliejus!

Rapsu aliejus

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password